Pasākumi

Pasākumi

 • Konkurss “Manas ģimenes Lieldienu ola”

  Ziemas sals sāk atkāpties un jau ir jūtama pavasara siltā dvesma, un jau pavisam drīz mēs sagaidīsim Lieldienas. Līdz ar to Vienības nams aicina daugavpiliešus iesaistīties radošo instalāciju konkursā “Manas ģimenes Lieldienu ola”.

 • Aicinām piedalīties atbalsta programmā „STOP 4-7”

  Aicinām ģimenes, kurās aug bērni ar uzvedības problēmām (dusmīgs, viegli aizkaitināms, pārkāpj noteikumus, ignorē vecāku vai skolotāju teikto, neievēro lūgumus u.c.) kopā ar bērna skolotājiem piedalīties multimodālā agrīnās intervences programmā STOP 4-7.

   

 • Dzimtās valodas diena

  Dzimtās valodas diena tiek svinēta 21. februārī. Tās mērķis ir pievērsts sabiedrības uzmanību dzimtās valodas vērtībai un skaistumam.

 • Vecmāmiņas un vectētiņa diena

  Vecmāmiņ, par tavām siltām rokām Šodien skan lai sirsnīgs, mīļš paldies Par tām pasakām, par zeķītēm un cimdiem, Un par dziesmām tevis mācītām. Vectētiņ, šodien paldies gribam sacīt, Ka mācīji saprast- kas labs un, kas ļauns, Pa darba tikuma ceļu prati mūs vadīt, Lai dzīvi veidojot nebūtu kauns.

 • Par iespēju saņemt slimības palīdzības pabalstu bērna pieskatīšanai

  Ja ar Covid-19 infekciju saistīto apstākļu dēļ bērns nedrīkst apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi vai ja mācības vispārējās izglītības programmā notiek attālināti, tad vecākiem (aizbildnim, adoptētājam, audžuvecākam) ir iespēja pieteikties vienreizējam slimības palīdzības pabalstam bērna pieskatīšanai. Šo pabalstu var saņemt arī pagarinātajā brīvlaikā, kas saistīts ar Covid-19 infekciju radīto situāciju.

 • „Jautrās kustības mūzikas ritmā”

  Daugavpils pilsētas 29. poļu pirmsskolas izglītības iestādē kopš septembra tika realizēts projekts “Nodarbību cikls “Jautrās kustības mūzikas ritmā””. Projekta mērķis bija  poļu kultūras popularizēšana un veidošana jaunākā paaudzē caur poļu valodas apguvi, spēlējot vārdu un kustību spēlēs.