Pasākumi

Pasākumi

 • 1. septembris - Zinību diena

  Dārgie izglītojamie un vecāki,

  1. septembrī sākas jauns mācību gads, nesot jaunas zināšanas, jaunus sasniegumus un jaunus mērķus. Zinību dienā novēlam, lai gads ir radošs un iedvesmas pilns. Skolotājiem un vecākiem pacietību un aizrautību, jo tieši Jūs savos bērnos spējat iedegt prieku par atklājumiem.

 • Zīmējumu konkurss

  Labdien! Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar Rīgas zooloģisko dārzu un Rīgas domi organizē konkursu. Bērni līdz 12 gadu vecumam ir aicināti uzzīmēt lauvēnus, kas dzimuši 31. maijā un izdomāt tiem vārdus.

 • Move week 2021

  Veselības nedēļa jeb MOVE Week ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

 • Izlaidums

  Ko es gribēju tev šodien līdzi dot:

  Sava laime katram pašam jāatrod,

  Savi draugi katram pašam jāsatiek,

  Katram pašam jāsasalst un jāapsnieg,

  Katram pašam marta saulē jāatkūst

  Un ka ābelei no augļu svara jānolūst.

  Katram pašam jārūgst līdzi raugam –

  Tikai tā par cilvēkiem mēs augam.

   I.Ziedonis

 • Starptautiskā Zemes diena

  Katru gadu 22. aprīlī visā pasaulē tiek svinēti svētki - Starptautiskā Zemes diena. Šajā nozīmīgajā dienā mums visiem kādu brīdi  jāpadomā par planētu, kurā dzīvojam, un dabu, kas ir mums apkārt.

 • Lielā talka

  Daugavpils pilsētas 29.poļu pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki 2021.gadā 22. aprīlī apvienoja kolektīva spēkus ar mērķi sakopt pirmsskolas iestādes apkārtni, padarot to tīrāko un pievilcīgāko.